Szkolenie Sylwestrowe Tylicz

Szkolenie narciarskie Tylicz 26.12-31.12.2021 // BRAK MIEJSC

Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą poznać narciarstwo i góry w okresie świąteczno – noworocznym do Tylicza. Miejscowość położona niedaleko Krynicy Górskiej, pozwala w kameralnej atmosferze szkolić naszych podopiecznych. Sześciodniowy kurs narciarski to super okazja, gdzie dzieci pod okiem instruktorów i trenerów będą doskonalić swoje umiejętności narciarskie.

Gdzie?

Zapraszamy już po raz kolejny na rodzinny świąteczno-noworoczny wyjazd do Tylicza. Tam jest mikroklimat – zawsze jest śnieg.

Dla kogo jest wyjazd?

–dzieci, które choć troszkę stoją na nartach, lub dobrze jeżdżą. Wymagamy podstawowych umiejętności: hamowania oraz poruszania się na nartach w grupach dziecięcych. Nie wiesz czy Twoje dziecko umie jeździć wystarczająco? Zapraszamy na lekcje na Szczęśliwice, gdzie nasi instruktorzy i trenerzy chętnie podpowiedzą co należy zrobić aby z nami szkolić się i trenować w czasi między świętami a Nowym Rokiem.

– Dla dzieci chcących szkolić swoje umiejętności narciarskie by startować w zawodach i rozwijać umiejętności na tyczkach (slalom i gigant).

– Dla dorosłych, którzy pragną poprawić swą technikę narciarską już posiadają podstawowe umiejętności.

Podział na grupy:

Aby jeździć/ trenować w grupie, niezbędna jest weryfikacja umiejętności przed wyjazdem. Warunkiem otworzenia grupy jest zgłoszenie się min 4 kursantów:

 • Grupa Alpiki 3-6 lat
 • Grupa Kids 7-12 lat
 • Grupa Race
 • Szkolenia Snowboardowe

Program zajęć i treningów w Tyliczu:

Grupa Alpiki 9.30-13.30 , najmłodsi uczestnicy, dzieci 3-6 lat. Zajęcia narciarskie codziennie (6dni) w godzinach: 9.30-13.30 z godzinną przerwą 11.00-12.00 na jedzenie ( w ramach pakietu – same dzieci bez rodziców)

Grupa Kids 9.30-13.45 , dzieci w wieku 7-12 lat . Zajęcia narciarskie codziennie (6dni) w godzinach: 9.30-13.45 przerwą na jedzenie i ogrzanie 11.30-12.15

Grupa RACE 8.30-14.00 , Specjalna grupa dzieci i młodzieży – szalonych, ” szybkich i wściekłych”, trenujących intensywniej, mocniej, ambitniej, chcących reprezentować klub na zawodach narciarskich . Zajęcia codziennie (6dni). Godziny treningów grupy sportowej uwarunkowane są od warunków oraz godziny otwarcia dla nas stoków treningowych. 8.30-14.00 z przerwą na poczęstunek.

Grupa Dorośli: 12.30-14.00 Zapraszamy na szkolenie również dorosłych. Proponujemy 1.5-2 h szkolenia dziennie, kiedy dzieci są na zajęciach. Kiedy trener popatrzy surowym okiem zawsze zwiększa się motywacja do jeżdżenia // GRUPA DOROSŁYCH ODWOŁANA – szkolenia brak

Grupa Snowboardowa: 15.30-17.00 Dla wszystkich uczestników proponujemy dodatkowo płatne zajęcia snowboardowe, które będą się odbywać po treningach narciarskich w dniach 27.12; 29.12; 30.12

Cennik szkoleń i treningów:

 • Cena za szkolenie narciarskie wraz z posiłkiem grup Alpiki/Kids/Race: 950 zł za kurs /6 dni , klubowicze Alpi Club posiadają zniżkę 10%. UWAGA: Cena zawiera kulig oraz wyżywienie na stoku.

Cena zawiera:

 • szkolenie narciarskie
 • opiekę podczas szkolenia oraz posiłków
 • atrakcje i animacje na śniegu
 • trening na tyczkach
 • posiłek na stoku oraz opiekę podczas przerwy
 • ubezpieczenie NNW uczestników szkolenia
 • GRATIS: udział w kuligu dla osób zapisujących się na 6 dniowy kurs

Cena nie zawiera: karnetu narciarskiego oraz sprzętu

 • Cena za dzień na szkoleniach grup Alpiki/Kids/Race: 190 zł – udział w wybranych dniach możliwy jedynie przy wcześniejszym potwierdzeniu wolnych miejsc na szkoleniu.
 • Cena za szkolenie narciarskie grupa dorośli: 300 zł za kurs /6 dni ( bez wyżywienia)
 • Cena za szkolenie snowboardowe: 250 zł za 3 dni zajęć

Dla wszystkich uczestników sześciodniowych szkoleń narciarskich kulig pod wiatę gdzie będzie poczęstunek kiełbaska i oscypek , picie dnia 28.12.2021 gratis.

Zapisy na wszystkie szkolenia przyjmujemy do 10.12.2021 Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zadatku w wysokości 150 PLN na konto fundacji za każdego uczestnika. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt z trenerami narciarskimi lub z biurem Fundacji w celu ustalenia przynależności do grupy

ZAPISY : BRAK MIEJSC

https://forms.gle/topHQqw2qDkZUC1B8

Zapisując uczestnika na szkolenie jednocześnie oświadczasz że nie ma przeciw wskazań do uprawiania sportów zimowych. Z racji na sutyację epidemiologiczną w kraju zastrzegamy prawo do odwołania szkoleń.

Masz pytania?

Napisz do nas maila biuro@alpiclub.pl lub zadzwoń 797725742