Szkolenie narciarskie Litwa – 11.11-14.11.21

News, Wyjazdy

UWAGA: Ze względów epidemiologicznych szkolenie może zmienić formę lub być anulowana. Aktualne obostrzenia:

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/litwa

Dla kogo: Zapraszamy całe rodziny z dziećmi. Przez 4 dni będziemy W druskiennikach, gdzie panuje świetna atmosfera i niesamowita integracja.

Szkolenie:

ALPIKI (dzieci od 3 lat samodzielnie jeżdżące) i ALPIKI SPEED (DZIECI 4-6 LAT JEŻDĄCE DOBRZE)

Szkolenie przeznaczone jest dla dzieci, które mają opanowane podstawowe umiejętności narciarskie. Wymagana jest podstawowa umiejętność jazdy skrętami oraz hamowania w wyznaczonym punkcie.

KIDS i RACE (dzie od 7 roku życia i młodzież)

Dzieci i młodzież jeżdżąca dobrze i bardzo dobrze na nartach, która chce rozwijać swoje umiejętności w jeździe sportowej.

Program organizowany przez Alpi Club obejmuje wyłącznie szkolenie narciarskie na hali Snow Arena. Pozostałe elementy obejmują propozycję wspólnej, klubowej aktywności uczestników wyjazdu :).

Program szkolenia:

4 dni intensywnych szkoleń narciarskich 12h samej jazdy na hali Snow Arena wraz z treningiem na tyczkach.

10 lub 11.11: Przyjazd na Litwę. W zależności od indywidualnych preferencji można przyjechać we wtorek lub w srodę.

  • 11.11, 1 sesja treningowa po około 2h (treningi w godzinach popołudniowych)
  • 12.11, 2 sesje treningowe po około 2h
  • 13.11, 2 sesje treningowa po około 2h
  • 14.11, 1 sesja treningowa trwająca 1.5-2h

* Przypominamy o obowiązkowym ubezpieczeniu jakie należy wykupić dla uczestników szkolenia (z uwzględnieniem narciarstwa) na miejscu wymagane podanie nr ubezpieczenia.

Nocleg:

Nocleg będziemy najprawdopodobniej rezerwować u Almy. Koszt to 12 euro od osoby za noc (cena bez śniadania). Wyżywienie dodatkowo płatne: sniadanie 3 euro, obiad 4 euro. Można dowolnie zamawiać posiłki. Przeslemy informacje do wszystkich zaintersowanych. Płatne tylko w gotówce w Euro u gospodarzy www.bilsas.lt

Koszt szkolenia: 550 PLN + karnet (dodatkowo płatny, istnieje możliwość zniżek grupowych za karnety, będziemy informować zainteresowanych o możliwościach) . Szczegółowe koszty podamy przy zebranej grupie chętnych.

Chcesz zapisać dziecko lub siebie na szkolenie, prosimy o wypełnienie formularza:

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE TUTAJ

UWAGA: Ze względów epidemiologicznych zastrzegamy prawo do odwołania szkolenia. W przypadku odwołania, wszelkie zaliczki po stronie Alpi Club zostaną zwrócone. Przy własnych rezerwacjach noclegu, prosimy o upewnienie się jakie są warunki odwołania rezerwacji np. zmiana polityki Państwa.