Weekend listopadowy 9-11.11 na Snow Arenie

Miejsce: SnowArena Litwa 9.11-11.11

Dla kogo: Zapraszamy całe rodziny z dziećmi. Przez 3 dni mieszkamy w osadzie, gdzie panuje świetna klubowa atmosfera i niesamowita integracja.

Szkolenie:

ALPIKI (dzieci od 3 lat samodzielnie jeżdżące) i ALPIKI SPEED (DZIECI 4-6 LAT JEŻDĄCE DOBRZE)

Szkolenie przeznaczone jest dla dzieci, które mają opanowane podstawowe umiejętności narciarskie. Wymagana jest podstawowa umiejętność jazdy skrętami oraz hamowania w wyznaczonym punkcie.

KIDS i RACE (dzie od 7 roku życia i młodzież)

Dzieci i młodzież jeżdżąca dobrze i bardzo dobrze na nartach, która chce rozwijać swoje umiejętności w jeździe sportowej.

Program organizowany przez Alpi Club obejmuje wyłącznie szkolenie narciarskie na hali Snow Arena. Pozostałe elementy obejmują propozycję wspólnej, klubowej aktywności uczestników wyjazdu :).

Program szkolenia:

3 dni intensywnych szkoleń narciarskich 10h samej jazdy na hali Snow Arena wraz z treningiem na tyczkach.

Piątek lub Sobota: Przyjazd na Litwę. W zależności od indywidualnych preferencji można przyjechać w piątek lub sobotę.

  • Sobota: 2 sesje treningowe po około 2h (treningi w godzinach popołudniowych)
  • Niedziela: 2 sesje treningowe po około 2h
  • Poniedziałek: 1 sesja treningowa trwająca około 2h

* Przypominamy o obowiązkowym ubezpieczeniu jakie należy wykupić dla uczestników szkolenia (z uwzględnieniem narciarstwa) na miejscu wymagane podanie nr ubezpieczenia.

Nocleg:

Jeżeli macie ochotę mieszkać tam gdzie większość Alpi Clubowiczów zapraszmay do Bilsas. Miejsca zosłaty wstępnie zarezerwowane u Almy na haslo Alpi Club (Malwina). Wystarczy zadzwonić/napisac i podac informacje ile miejsc potrzebujecie. Koszt to 12 euro od osoby za noc (cena bez śniadania). Wyżywienie dodatkowo płatne: sniadanie 3 euro, obiad 4 euro. Można dowolnie zamawiać posiłki. Płatne tylko w gotówce w Euro u gospodarzy www.bilsas.lt

Koszt szkolenia: 400 PLN + karnet (dodatkowo płatny)

Zapisy na wszystkie szkolenia przyjmujemy do 1.11.2019 Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zadatku 100 zl kwoty za szkolenie na konto fundacji za kazdego uczestnika. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt z biurem Fundacji z podaniem danych uczestnika oraz potwierdzenie dostępności miejsc biuro@alpiclub.pl .