Szkolenie narciarskie Tylicz 26.12-31.12

Gdzie?

Zapraszamy już po raz kolejny na rodzinny świąteczno-noworoczny wyjazd do Tylicza. Tu zawsze jest śnieg i panuje wspaniała rodzinna atmosfera. Trenujemy na stokach Master-Ski oraz Tyliczk-ski

Dla kogo jest wyjazd?

– Dla dzieci, które choć troszkę stoją na nartach, lub dobrze jeżdżą.  Wymagamy podstawowych umiejętności:  hamowania oraz poruszania się na nartach w grupach dziecięcych. Nie wiesz czy Twoje dziecko umie jeździć wystarczająco? Zapraszamy na lekcje na Szczęśliwice, gdzie nasi instruktorzy i trenerzy chętnie podpowiedzą co należy zrobić aby z nami spędzić czas między świętami a Nowym Rokiem.
– Dla dzieci chcących szkolić swoje umiejętności narciarskie by startować w zawodach i rozwijać umiejętności na tyczkach (slalom i gigant).
– Dla dorosłych, którzy pragną poprawić swą technikę narciarską już posiadają podstawowe umiejętności.

Podział na grupy:

Grupa Alpiki oraz Kids
(Grupa dzieci 3-6 grupa Alpiki oraz 7-12 grupa Kids na poziomie umiejętności średnim oraz średniozaawansowanymczyli dzieci już troszkę jeżdżące)
Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą poznać narciarstwo i góry w okresie świąteczno – noworocznym do Tylicza. Miejscowość położona niedaleko Krynicy Górskiej, pozwala w kameralnej atmosferze szkolić naszych podopiecznych. Sześciodniowy kurs narciarski to super okazja, gdzie dzieci pod okiem instruktorów będą doskonalić swoje umiejętności narciarskie.

Grupa Race
Specjalna grupa dzieci i młodziezy szalonych, ” szybkich i wściekłych”, trenujących intensywniej, mocniej, ambitniej, chcących reprezentować klub na zawodach narciarskich . Aby treowac w grupie race, niezbedna jest weryfikacja umiejetnosci przed wyjazdem.

Szkolenie dla Dorosłych (jeżdżących)
Zapraszamy na szkolenie również dorosłych.  Proponujemy 1.5-2 h szkolenia dziennie, kiedy dzieci są na zajęciach. Kiedy trener popatrzy surowym okiem zawsze zwiększa się motywacja do jeżdżenia .

Szkolenie snowboardowe
Dla wszystkich uczestników  proponujemy zajęcia snowboardowe, które będą się odbywać po treningach narciarskich.

Zapewniamy  Autorski program szkolenia dzieci

Nasz Klub, bazując na wieloletnim doświadczeniu utworzył program dla dzieci pozwalających połączyć naukę jazdy na nartach z dobrą zabawą. Podczas zajęć, dzieci mają możliwość współpracy w grupie ze starszymi uczestnikami naszego programu RACE (mali zawodnicy narciarscy). Patrząc na bardziej doświadczonych kolegów, uczestniczy bardzo szybko się rozwijają.

Program zajęć i treningów w Tyliczu:

Grupa Alpiki +Kids

Zajęcia codziennie (6dni) w godzinach:

9.30-13.30 ( z godzinną przerwą na jedzenie i ogrzanie 11.00-12.00)

Grupa RACE Zajęcia codziennie (6dni). Godziny treningow grupy sportowej uwarunkowane są od warunków oraz godziny otwarcia dla nas stoków treningowych. Przykładowe godziny treningów: 8.30-11.00 oraz 12.00 – 14.00 .

Cena zawiera:
– szkolenie narciarskie 18h
– atrakcje i animacje na śniegu
– nagrody za udział w kursie 
– trening na tyczkach

Cena nie zawiera:
– karnetu narciarskiego

Szkolenie snowboardowe /dodatkowo płatne/
Zajecia w dniach: 27.12 , 28.12, 30.12
Godziny treningów: 15.00-16.30 *

*Molizwa zmiana godzin treningow w zaleznosci od warunkow

Szkolenie dla dorosłych:
26.12-31.12 Szkolenie przez 6 dni po 1.5-2h dziennie
Godziny treningów: do potwierdzenia **

**Grupe uruchamiamy przy minimum 5 zgloszonych uczestników


Cennik szkolen i treningów:

Cena za szkolenie narciarskie grup Alpiki/Kids/Race: 700 zł za kurs /6 dni

Cena za dzień na szkoleniach grup Alpiki/Kids/Race: 150 zł – udział w wybranych dniach możliwy jedynie przy wcześniejszym potwierdzeniu wolnych miejsc na szkoleniu.

Cena za szkolenie narciarskie grupa dorośli: 300 zł za kurs /6 dni

Cena za szkolenie snowboardowe: 200 zł za 3 dni zajęć

Zapisy na wszystkie szkolenia przyjmujemy do 17.12.2019 Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zadatku w wysokości 100 PLN na konto fundacji za kazdego uczestnika. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt z biurem Fundacji z podaniem danych uczestnika oraz wybranych zajęć biuro@alpiclub.pl

Masz pytania?
Napisz do nas maila biuro@alpiclub.pl lub zadzwoń 797725742