Szkolenie narciarskie Tylicz 26.12.20-02.01.21

News, Wyjazdy

Uwaga: Zmiana w szkoleniach – tylko grupy szkoleniowe dzieci i młodzież jeżdżąca. Osoby zainteresowane wyjazdem do Tylicza prosimy o kontakt mailowy: biuro@alpiclub.pl lub telefoniczny: 797 725 742

Gdzie?

Zapraszamy już po raz kolejny na rodzinny świąteczno-noworoczny wyjazd do Tylicza. Tu zawsze jest śnieg i panuje wspaniała rodzinna atmosfera. Trenujemy na stokach Master-Ski oraz Tyliczk-ski

Dla kogo jest wyjazd?

– Dla dzieci, które choć troszkę stoją na nartach, lub dobrze jeżdżą.  Wymagamy podstawowych umiejętności:  hamowania oraz poruszania się na nartach w grupach dziecięcych. Nie wiesz czy Twoje dziecko umie jeździć wystarczająco? Zapraszamy na lekcje na Szczęśliwice, gdzie nasi instruktorzy i trenerzy chętnie podpowiedzą co należy zrobić aby z nami spędzić czas między świętami a Nowym Rokiem.
– Dla dzieci chcących szkolić swoje umiejętności narciarskie by startować w zawodach i rozwijać umiejętności na tyczkach (slalom i gigant).
– Dla dorosłych, którzy pragną poprawić swą technikę narciarską już posiadają podstawowe umiejętności.

Podział na grupy:

Grupa Alpiki oraz Kids
(Grupa dzieci 3-6 grupa Alpiki oraz 7-15 grupa Kids na poziomie umiejętności średnim oraz średniozaawansowani czyli dzieci już troszkę jeżdżące)
Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą poznać narciarstwo i góry w okresie świąteczno – noworocznym do Tylicza. Miejscowość położona niedaleko Krynicy Górskiej, pozwala w kameralnej atmosferze szkolić naszych podopiecznych. Sześciodniowy kurs narciarski to super okazja, gdzie dzieci pod okiem instruktorów będą doskonalić swoje umiejętności narciarskie.

Grupa Race
Specjalna grupa dzieci i młodzieży szalonych, ” szybkich i wściekłych”, trenujących intensywniej, mocniej, ambitniej, chcących reprezentować klub na zawodach narciarskich . Aby trenować w grupie race, niezbędna jest weryfikacja umiejętności przed wyjazdem.

Szkolenie narciarskie dla Dorosłych (jeżdżących)
Zapraszamy na szkolenie również dorosłych.  Proponujemy 1.5-2 h szkolenia dziennie, kiedy dzieci są na zajęciach. Kiedy trener popatrzy surowym okiem zawsze zwiększa się motywacja do jeżdżenia .

Zapewniamy  Autorski program szkolenia dzieci
Nasz Klub, bazując na wieloletnim doświadczeniu utworzył program dla dzieci pozwalających połączyć naukę jazdy na nartach z dobrą zabawą. Podczas zajęć, dzieci mają możliwość współpracy w grupie ze starszymi uczestnikami naszego programu RACE (mali zawodnicy narciarscy). Patrząc na bardziej doświadczonych kolegów, uczestniczy bardzo szybko się rozwijają.

Program zajęć i treningów w Tyliczu:

Grupa Alpiki +Kids

Zajęcia codziennie (8dni) w godzinach:

9.30-13.30 ( z godzinną przerwą na jedzenie i ogrzanie 11.00-12.00)

Grupa RACE Zajęcia codziennie . Godziny treningów grupy sportowej uwarunkowane są od warunków oraz godziny otwarcia dla nas stoków treningowych. Przykładowe godziny treningów: 8.30-11.00 oraz 12.00 – 14.00 .

Cena zawiera:
– szkolenie narciarskie
– atrakcje i animacje na śniegu
– nagrody za udział w kursie 
– trening na tyczkach

Cena nie zawiera:
– karnetu narciarskiego oraz wyżywienia

Szkolenie dla dorosłych narciarzy:
Szkolenie odbywa się po 1.5-2h dziennie
Godziny treningów: do potwierdzenia **

**Grupe uruchamiamy przy minimum 5 zgłoszonych uczestników

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA: Ze względów epidemiologicznych zastrzegamy prawo do odwołania szkolenia. W przypadku odwołania, wszelkie zaliczki zostaną zwrócone. Prosimy o wcześniejsze dopełnianie formalności ze względu na obowiązujące ograniczenia i obostrzenia.

Masz pytania?
Napisz do nas maila biuro@alpiclub.pl lub zadzwoń 797725742