Rodzinne Alpy w Austrii 21.-28.03.20

Zapraszamy na rodzinny wyjazd, tym razem do Kaprun/Zell am See

KIEDY 21.03.2020-28.03.2020

GDZIE: Bliski rejon Alpejski Kaprun – Zell am See – Saalbach, to nam już dobrze znane miejsce. Byliśmy tam w lato 🙂 z naszym Campem
rowerowo-narciarskim. Tym razem zapraszamy na wyjazd zimowy. Wspaniała tereny narciarskie oraz lodowiec to idealne połączenie na marcowy wypad. W zależności od warunków możemy korzystać z niskich jak i wysokich gór.

Zapraszamy do zerknięcia na mapę narciarską:
https://winter.intermaps.com/alpin_card?lang=en

KARNETY:
https://www.zellamsee-kaprun.com/en/activities/winter/skiing/ski-passes

NOCLEGII:

Każdy niezależnie od siebie wybiera nocleg najbardziej odpowiedni dla potrzeb swoich oraz swojej rodziny. Miejscem gdzie najwygodniej mieszkać to Kaprun lub Zell am See. Jeżeli potrzebujecie wsparcia w poszukiwaniu noclegow, zachęcamy do kontaktu ze http://skiaustria.pl/1_4_kontakt.html Naszymi lokalnymi ekspertami z doliny Zell am See.

SZKOLENIE NARCIARSKIE DZIECI:

ALPIKI SPEED (DZIECI 4-6 LAT JEŻDŻĄCE DOBRZE  ), KIDS, RACE: 5,5-6 dni
intensywnego jeżdżenia. Codziennie będziemy rozwijać umiejętności narciarskie na różnych poziomach. Koniec sezonu to idealny moment żeby na dużym luzie pojeździć, pobawić się nartami a przy okazji poprawić swoje czucie nart i technikę. Nie musimy już ćwiczyć elementów startowych a możemy skoncentrować się nad rozwojem technicznym. Nasza doświadczona kadra zabiera dzieciaki wszędzie gdzie można się wyszaleć, a do tego lokalni przyjaciele/trenerzy ze SKI AUSTRIA powiedzą gdzie są najfajniejsze miejsca.

KOSZT: 210 euro/od osoby za 6 dni jazdy

ALPIKI MINI (dzieci 3-5 LAT)*:

W przypadku zebrania się grupy małych szkrabów, możliwe jest zorganizowanie grupy przedszkolaków jeżdżących. Minimum 4-5 osób. Oferta na zapytanie.

SZKOLENIE NARCIARSKIE DOROŚLI – grupa jeżdżąca*

Kiedy wyprawicie swoje dzieciaki na stok, wypijcie kawkę po małym lunchu nasi trenerzy zabiorą was na trasę. Szkolenie będzie trwało około 2-2,5h dziennie. Grupa dorosłych z reguły jest w godzinach po lunchowych, kiedy się już wszyscy rozbudzą i rozgrzeje.

KOSZT: 110 euro/od osoby za 6 dni jazdy

*Grupa dorosłych powstanie, przy zgłoszeniu się minimum 4-5 osób

SZKOLENIE SNOWBOARDOWE* – grupa jeżdżąca (dorośli i młodzież)

Jeżeli chcecie pojechać całymi rodzinami i macie w swojej ekipie jeżdżących snowboardzistów który chcą się doszkolić też snowboardowo, dajcie znać. Możliwe, że uda nam się stworzyć dla was bandę deskarzy, co razem zrobią mega progres. Grupa zostanie uruchomiona przy zebraniu się minimum 4-5 chętnych/ szkolenie dostępne na zapytanie: malwina@alpiclub.pl

*Grupa dorosłych powstanie, przy zgłoszeniu się minimum 4 osób

WSTĘPNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA DZIECI I DOROSŁYCH (HARMONOGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE):

ALPIKI SPEED I KIDS oraz RACE: 9.00-11.00 oraz 12.00-14.00

(przewidujemy w zależności od warunków 2 treningi tyczkowe)

DOROŚLI*: 12.00-14.00 SNOWBOARD: 9.00-11.00

SNOWBOARD*: 9.00-11.00

Zajęcia rozpoczynamy w Sobote, kończymy w piątek.

Jak się zgłosić
– Wypelnić formularz zgłoszeniowy LINK
– WPŁACIĆ ZADATEK: 50 euro od uczestnika szkolenia