NARTY W MARCU 2024

Wiosenne Narty w Marcu – Wilder Kaiser (AUT)

Zapraszamy na szkolenie w alpejskim klimacie na stokach rejonu Wilder Kaiser. Słonce, twarde stoki na górze a ciepło w dolinie i długi dzień – to zdecydowane plusy marcowych nart.

GDZIE :

Rejon Wilder Kaiser.  270km tras z tego 220km ze sztucznym naśnieżaniem. Dla tych co znają rejony Tyrolu – skręt wcześniej przed doliną Zillertal – około 1100 km z Warszawy.

Mapa rejonu :  https://www.skiinfo.pl/tyrol/skiwelt-wilder-kaiser-brixental/mapka-tras

KIEDY : 16-23.03.2024

NOCLEGI :

Każdy niezależnie od siebie wybiera nocleg najbardziej odpowiedni dla potrzeb swoich oraz swojej rodziny. Znając liczbę wstępnie zgłoszonych zaproponujemy wspólny nocleg w 1-2 kompleksach bliskich sobie apartamentów.

SZKOLENIE NARCIARSKIE DZIECI i MŁODZIEZY*:

6 dni Intensywnego jeżdżenia około 4h samej jazdy dziennie. Codziennie będziemy rozwijać umiejętności narciarskie, jeździć na trasach, off-piste oraz snowparkach. Koniec sezonu to idealny moment żeby na dużym luzie pojeździć, pobawić się nartami a przy okazji poprawić swoje czucie nart i technikę. Nie musimy już ćwiczyć elementów startowych. Możemy skoncentrować się nad rozwojem technicznym. Nasza doświadczona kadra zabiera dzieciaki wszędzie,  gdzie można się wyszaleć.

SZKOLENIE NARCIARSKIE DOROŚLI – grupa jeżdżąca*

Kiedy wyprawicie swoje dzieciaki na stok, wypijcie kawkę po małym lunchu nasi trenerzy zabiorą was na trasę. Szkolenie będzie trwało około 2-2,5h dziennie. Grupa dorosłych z reguły jest w godzinach po lunchowych, kiedy się już wszyscy rozbudzą. Co oferujemy? Nieco inne myślenie o narciarstwie, zrozumienie dlaczego coś się udaje a dlaczego nie i zauważalny progres zarówno w technice jak i odkrywaniu radości z jazdy na nartach.

ZAPISY :    WYPEŁNIJ FORMULARZ

*Grupy szkoleniowe powstaną, przy zgłoszeniu się minimum 5 osób

CENA:

dzieci i młodzież – 990 PLN ( bez posiłków na stoku)

Dorośli – 550 PLN

WYJAZD SAMODZIELNY UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO

w celu ustalenia szczegółów dotyczących wyjazdu samodzielnego uczestnika prosimy o kontakt z kadrą Alpi Club biuro@alpiclub.pl bądź tel 797725742

KARNETY:

https://www.skiinfo.pl/tyrol/skiwelt-wilder-kaiser-brixental/cennik-karnetow-narciarskich

Dzieci z roczników 2008-2017 mają w terminie wyjazdu darmowy karnet do karnetu dorosłego przy zakupie w kasie.

https://www.skiwelt.at/de/shop.html#type=several-days-ticket&date=16.03.2024&days=6&consumerCategory=child&categoryChilds=superskiwochen