ROWEROWY TRIP DO SAALBACH/Austria 6-10.07

Lubisz jeździć na rowerze i marzy Ci się wyjazd w góry samemu lub może z rodziną? Wystarczą 2/3 dni wolnego z pracy i możesz przeżyć niesamowitą przygodę w austriackich Alpach.

Zróżnicowana forma zajęć/tras rowerowych: Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę czy już miałeś okazję zaznać troszkę górskiej jazdy. Wyzwań nie będzie brakowało dla nikogo, każdy znajdzie coś dla siebie. Zabierzemy Ciebie do dobrze nam znanych miejscówek jak: Saalbach/Hinterglemm/Leogang czyli świetnych rowerowych bikeparków. Jeżeli dopiero zaczynasz – nie ma co się bać, znajdą się trasy zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Jeżeli jeździsz już i szukasz wyzwań, to na pewno podpowiemy którędy jechać, żeby dobrze się bawić. Przeprowadzimy Cię przez trasy znane i te troszkę mniej oczywiste. Będziemy wspierać, motywować i podpowiadać spostrzeżenia, które pozwolą wskoczyć ci na wyższy poziom rowerowego szaleństwa.

Nasz trip rowerowy planujemy na 4 dni jazdy po trasie, jeżeli jednak chcesz posiedzieć w Alpach troszkę dłużej to nie ma problemu. Można rozciągnąć pobyt do tygodnia.

Plan wyjazdu:

  • 06.07 – wczesne godziny poranne wyjazd z Warszawy**
  • 07.07-10.07 – szaleństwo rowerowe w godzinach 11.00 – 16.30 (4 h intensywnej jazdy oraz przerwy)** godziny mogą ulec zmianie w zależności od pogody i działania wyciągów
  • 10.07 – powrót do Warszawy w godzinach późno wieczornych

Dzieci: Jeżeli posiadacie dzieciaki, które chcą śmigać z nami to nie ma problemu. Będzie przygotowany specjalny program dla nich. Nasza Alpi kadra zaopiekuje się nimi na trasie podczas kiedy Ty będziesz jeździć w terenie. Nauczymy ich poprawnej pozycji, przećwiczymy pokonywanie zakrętów, wytłumaczymy jak dobierać odpowiednią linię przejazdu oraz jak najeżdżać na naturalne przeszkody na trasach – bawiąc się przy tym wszystkim wyśmienicie.

Sprzęt:
Alpy to nie małe górki czy asfaltowe ścieżki, będziemy się poruszać po wysokich górach i naprawdę różnym terenie. Warto mieć rower przystosowany do górskich warunków (amortyzacja, opony, dobre hamulce itp). Jeżeli nie macie takiego roweru w swojej stajni, dajcie znać pomożemy w dobrze sprzętu w lokalnych alpejskich wypożyczalniach lub z wypożyczalni w Polsce.

Ochrona:
Od wszystkich uczestników jeżdżących z nami, wymagamy posiadania:
– kasków
– ochraniaczy na kolana i łokcie
– rękawiczek rowerowych
jeżeli posiadacie, można zabrać zbroje/ochronę pleców oraz kaski full face (nie są to wymogi konieczne)

Cena oferty Tripu Rowerowego:
600 zł od osoby za 4 dni jazdy

dodatkowy dzień jazdy: 150 zł za dzień

Co oferujemy w cenie Tripu:
– 4 dni przygody górskiej na trasach rowerowych pod opieką naszej kadry
– wsparcie techniczne na trasie i po jeździe
– wsparcie w dobrze i dopasowania sprzętu
– przewodnictwo na trasach
– podpowiedzi techniczne na trasie, co zrobić żeby lepiej jeździć
– wsparcie organizacyjne przy koordynacji noclegu i dojeździe
– zdjęcia/video z trasy

JAK SIĘ ZAPISAĆ:
Jeżeli chcesz z nami wyjechać na wyjazd prosimy o kontakt mailowy biuro@alpiclub.pl lub telefoniczny +48 797 725 742. W celu rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 300 zł.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona, przed wpłatą prosimy o potwierdzenie miejsca.

DODAKTOWE INFORMACJE:

Dojazd: Jak to na kameralnych tripach bywa, rożnie się ekipy organizują dojazdowo. Najczęściej są to prywatne samochody, jeżeli jednak będzie kilku samotnych jeźdźców ,my zorganizujemy wspólny transport busem. Dlatego prosimy dajcie znać jeśli chcecie jechać z nami autem 😊 – nie zostawimy nikogo samego 😉 . Cenę kalkulujemy po określeniu ilości osób na wspólny dojazd oraz w zależności od formy.

Zakwaterowanie:
Zawsze mieszkamy w Saalbach/Hinterglemen, gdzie przy zakwaterowaniu wszyscy rowerzyści otrzymują karty JOKER CARD (jest karnetem na wyciągi). Korzystamy z pensjonatów i hoteli, które najłatwiej znaleźć  https://www.saalbach.com/ . Uwaga: trzeba zwrócić uwagą przy noclegach, które mają oznaczenie Joker Card (aby otrzymać karnet). Wiadomo, że najfajniej jest jak cała rowerowa ekipa mieszka razem ;), dlatego jeżeli macie ochotę zamieszkać w tej samej lokalizacji, prosimy dajcie znać, postaramy się znaleźć odpowiednie zakwaterowanie dla całej ekipy. Koszt około 30-40 euro za dzień

Karta Joker Card: jest też karta wstępu na trakacje takie jak basen,mini golf i inne.