3 dni na rowerze 30.08-01.09

Rowerowy weekend na koniec wakacji 30.08-01.09

Dla kogo:

Zapraszamy całe rodziny. 2 grupy szkoleniowe dzieci (od 8 roku życia) i dorośli.  Wyjazd przeznaczony jest dla wszystkich którzy posiadają podstawowe umiejętności jazdy na rowerze i nie sprawia im to już trudności. Jeżeli chcecie poznać nową formę jeżdżenia w górach, to wyjazd właśnie dla Was. Jeżeli już z nami jeździliście, to na pewno nie będziecie się nudzić.

Gdzie:
Decyzja co do miejsca zapadnie tydzień przed wyjazdem. Nasze propozycje to: Bike Park Bila, Lipovskie Sciezki, Babia Góra/Bielsko, Szczyr. Wszystko zależy od ilości uczestników oraz ich poziomu.

Co robimy:
Będziemy jeździć po przygotowanych trasach/bike parkach w terenie.  Nie zabraknie wskazówek dotyczących pozycji na rowerze, sztuki pokonywania różnych przeszkód na trasie oraz dużej porcji samego jeżdżenia. Coś co możemy obiecać to nowe doznania i niezapomniane atrakcje.

Jeździmy w od piątku do niedzieli. Każdego dnia przewidujemy około 4-4.5h samej jazdy.


Koszty:
Uczestnictwo w samym szkoleniu/części rowerowej: 400 zł (3 dni jazdy), legitymacja Alpi Club 350 zł

Zgłoszenia do 22.08 (czwartek)*

Wszystkich chętnych na wyjazd prosimy o kontakt z Malwiną (malwina@alpiclub.pl). Prosimy pamiętać, że ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.


*wyjazd odbędzie się przy minimalnej ilości 5 uczestników