Treningi Maj 2020

Drodzy,

Nareszcie nadeszła długo wyczekiwana chwila, gdzie możemy znów się spotkać na treningach :). W najbliższym miesiącu będziemy realizować zajęcia w formie dostosowanej do aktualnych wymagań. Na każdych zajęciach będzie maksymalnie 5 osób, dlatego nie będzie możliwości uczestniczenia w treningach bez potwierdzenia miejsca na zajęciach! Są to względy bezpieczeństwa i bardzo prosimy ich przestrzegać.

Prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo ( na Biuro@alpiclub.pl) w jakich treningach chcecie uczestniczyć. Zgłoszenie jest na cały miesiąc. Po otrzymaniu potwierdzenia mailowego należy dokonać opłaty za cały miesiąc oraz można stawić się na treningu :).

Plan zajęć w Maju*:
Pon. 17.45 Inline Alpine/Rolki, Stadion Narodowy
Wt.  17.45 Trening kondycyjny, Szczęśliwice
Śr.   6.15 Inline Alpine, Agrykola
Czw. 17.45 Rowery, Fort Bema (w dniu 21.05 treningu nie będzie)

Start zajęć: 04.05
*Przy pełnym obłożeniu będziemy wprowadzać dodatkowe terminy i treningi

Cennik:
Wybierasz jeden dzień w tygodniu (np. Zajęcia Poniedziałkowe): Opłata wynosi 150 zł od osoby.
Chodzisz na zajęcia 2/3 razy w tygodniu, czyli na dowolne wybrane lub wszystkie treningi. 250 zł od osoby


Uwaga:
Na każdych zajęciach obowiązkowo należy posiadać maskę ochronną oraz rękawiczki. Prosimy o wyposażenie dzieci w bidony, które łatwo i szybko będą wstanie używać bez konieczności zdejmowania maski. Prosimy o uprzedzenie dzieci o zachowaniu bezpiecznego dystansu i braku kontaktu fizycznego z innymi dziećmi. Jest to dla nas szalenie istotne aby nasze dzieciaki mogły bezpiecznie trenować.

Pozdrawiamy,
Alpi Club