Od rolek biegiem do nart

Jak połączyć lato z zimą? Od rolek biegiem do nart!

Zapraszamy do udziału w cyklu trzech imprez łączących pozornie odległe dyscypliny Inline Alpine (slalom na rolkach), slalom biegany i narciarstwo alpejskie. Cykl zawodów przeznaczony jest dla uczestników ze wszystkich grup wiekowych – prowadzona będzie również klasyfikacja rodzinna.

Trzy dni wspólnej zabawy i rywalizacji sportowej w klasyfikacji indywidualnej oraz rodzinnej to wydarzenie na którym nie powinno zabraknąć aktywnych warszawiaków.

Na początek inline alpine – slalom na rolkach rozgrywany na pochyłym odcinku asfaltu. Aktywność uznawana zarówno za doskonałe przygotowanie do narciarstwa alpejskiego jak i samodzielną dyscyplinę sportową. Gdzie? Brama 11 Stadionu Narodowego już 16 listopada. Spotykamy się o godzinie 9:00.

Po rolkach czas na bieganie. Stok Górki Szczęśliwickiej stanie się areną rywalizacji w slalomie bieganym – od wielu lat elementem przygotowań do dyscyplin alpejskich. Sprawdź z nami swoją formę, koordynację ruchową, szybkość i determinację! Kiedy? 30 listopada. Zaczynamy o 10:30.

Na koniec cyklu odwiedzimy całoroczny stok narciarski Górki Szczęśliwickiej rywalizując w koronnej dyscyplinie narciarstwa alpejskiego – slalomie gigancie. Doskonałe warunki oferowane przez ośrodek na Szczęśliwicach gwarantują możliwość rozegrania zawodów na śniegu lub nawierzchni sztucznej (igielit). Zapraszamy na przedsmak zimowych emocji. Kiedy? 14 grudnia Start zawodów godzina 18,00.

Udział w całym cyklu zawodów jest nieodpłatny. Do każdej konkurencji obowiazuje oddzielne zgłoszenie

16.11 Inline Alpine – ZAPISZ SIĘ

30.11 Biegi slalomem – ZAPISZ SIĘ

14.12 slalom gigantZAPISZ SIĘ