Zajęcia Wiosenne Alpi Club

Wiosna i lato 2023 z Alpiclub Po Świętach Wielkiejnocy zajęcia zaczynają dwie grupy rolkowe, rekreacyjna i sportowa (Inline Alpine). Zajęcia rekreacyjne to propozycja zajęć grupowych dla początkujących oraz średniozaawansowanych.

Możliwe są również zajęcia indywidualne.

Rolkowe zajęcia rekreacyjne:

Soboty 14:30,

Poniedziałki 18:00,

czas trwania zajęć 1 godzina. Na chwilę obecną sobotnie i poniedziałkowe zajęcia prowadzone będą na terenie parku Szczęśliwice. Od maja przewidujemy zmianę lokalizacji na Stadion Narodowy lub inne wybrane miejsce w zależności od dostępności.

  • Pojedyncze treningi 50 PLN/1h
  • Pakiety zajęć rolkowych we wskazanych terminach do końca roku szkolnego : 700 PLN Pakiet zajęć rolkowych w jeden wybrany dzień tygodnia do końca roku szkolnego : 400 PLN
  • Zajęcia indywidualne Szkolenie indywidualne na rolkach, lokalizacje do uzgodnienia 70 PLN/1h

Zajęcia InlineAlpine:

Soboty 12:30,

Poniedziałki 19:15,

czas trwania zajęć 1.5 godziny.

  • Na chwilę obecną sobotnie i poniedziałkowe zajęcia prowadzone będą na terenie parku Szczęśliwice. Od maja przewidujemy zmianę lokalizacji na Stadion Narodowy lub inne wybrane miejsce w zależności od dostępności.
  • Dodatkowe zajęcia w godzinach porannych dla grupy pucharowej na Agrykoli. W przypadku wyjazdów na zawody/treningi zajęcia grupy Inline Alpine w Warszawie będą odwołane.
  • Pakiety zajęć rolkowych we wskazanych terminach do końca roku szkolnego : 700 PLN Pakiet zajęć rolkowych w jeden wybrany dzień tygodnia do końca roku szkolnego : 400 PLN
  • Obsługa trenerska dla osób nie korzystających z pakietu treningowego na zawodach Inline Alpine : 120 PLN za dzień zawodów.
  • Pojedyncze treningi 70 PLN/1.5h

Majówka na rolkach:

W terminie 29.04-2.05 planujemy rolkowy wyjazd szkoleniowo treningowy do ośrodka treningowego w Ptaszkowej. Bardzo prosimy o przekazywanie poprzez email (biuro@alpiclub.pl) deklaracji zainteresowanych do dnia 15.04.2023, szczegóły po otrzymaniu zgłoszeń.

Rowery:

Nie może nas zabraknąć na rowerach ! W dniach 23.04, 14.05, 4.06 planujemy całodniowe wyprawy rowerowe. Start o 9:00, powrót około 17:00. Koszt uczestnictwa w wyprawie to 200 PLN. Myślimy również o możliwości wypraw trwających dwa dni – prosimy o Wasze uwagi.

Chętnych na górskie szkolenia zapraszamy do kontaktu indywidualnego na malwina@alpiclub.pl . Na szkolenia indywidualne zapraszamy do Bielska-Białej, Szczyrku, Wisły – koszt lekcji indywidualnej 100 zł/1h od osoby. Planujemy górskie wypady na weekendy, czekamy na Wasze sugestie terminowe.

Lato:

Latem czeka na Was propozycja lipcowego obozu konnego mamy jeszcze kilka wolnych miejsc – szczegóły – https://info.alpiclub.pl/wyjazdy/wakacje-2023-camp-jezdziecki/ a już pod koniec września wracamy na narty. W międzyczasie spodziewajcie się propozycji spotkań w CapitalSki. Naszym rolkowym zawodnikom życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie a wszystkim dziękujemy za pięknie spędzony czas na śniegu.